Reference

Služeb Favour Finance využíváme již několikátým rokem a od té doby se nám ve světě financi "lépe dýchá". Díky službám Šárky H.M. jsme zvladli užívat život s hypotékou i při rodičovské dovolené. Je pro nás důležitá jistota, mít se na koho obrátit.... a tu jistotu jsme tu našli. Díky za to, co jsme spolu vyřešili i za to, co nás čeká... Vřele doporučuji a to nejen svým známým, ale všem, co chtějí mít ve svých financích jasno.

Lucie


Dobrý den,
chtěl bych moc poděkovat finanční poradkyni Martině Frýdově za to, že se už několik let stará o moje finance ve formě spoření a pojištění. Nedávno jsem díky Martině podepsal velice výhodnou hypotéku, a tak jsem si během krátké chvíle mohl dovolit koupit vysněný byt. Díky prvotřídnímu a profesionálnímu přístupu mohu každému doporučit. Ještě jednou děkuji.

Chosé


Za sebe doporučuji Martinu Kůtovou!
Fakt si vážím její práce a po jedné schůzce jsem zjistil, že cesta, kterou jsem k ní vážil, nebyla zbytečná. Její přístup, trpělivost, osobní přístup a způsob vysvětlení mne opravdu oslovil a nyní financím i mnohem více rozumím. Člověk díky Favour Finance lépe spí a za to moc děkuju.

Kenny


Kompletní servis při zřizování hypotečního úvěru a koupě nemovitosti. Z naší strany bylo třeba jen podpisů. Děkujeme Martince Frýdové za pomoc při plnění našich snů.

Ivana


Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat Favour Finance a naší skvělé poradkyni Šárce za to, jak vždy profesionálně a zárověn lidsky poskytuje poradenské služby naší rodině již po několik let. Já osobně jsme měl poradce i před Šárkou, ale až s ní cítím to, že mi chce pomoci. Povedlo se jí zajistit naší rodině solidní finanční rezervy, razantně snížit náklady na hypotéku (o miliony!!!) Její obětavost a energie se v dnešní době málo vidí. Svět by potřeboval víc takových lidí, jako je Šárka. Ještě jednou díky za mne a mojí rodinu.

Tomáš


Dobrý den, letos jsem se o finance také začal více zajímat a mým průvodcem je paní Šárka Mejstříková a FAVOUR FINANCE. Přívětivé chování, rychlé reakce, na všem se dá domluvit, se vším vždy poradí . Co dodat,, prostě super spolupráce děkuji moc .

Jan


Dobrý den, chci touto cestou moc poděkovat naší milé poradkyni Šárce Mejstříkove a všem v týmu Favour Finance. Stala se naší nedílnou součastí a naší příjemnou a vždy usměvavou rádkyní.Vždy nám rychle a ochotně poradila ohledně našich smluv a vždy našla pro nás vyhodnější řešení. Návštěvy u ní jsou plné ůsmevu a dobrých rad, moc rádi se vracíme. Děkujeme přejeme mnoho pracovních ůspěchů a těšíme se na další spolupráci.

Manželé Šárka a Jan


Svou recenzi nepíši po jednom sezení, ale po zkušenosti několika let, kdy se stará o náš "finanční život" právě Šárka Hrušková-Mejstříková a teď úžasné Favour Finance. Díky ní si s manželem plníme svoje sny. Není to obyčejný finanční poradce, ale člověk, který vnímá naše potřeby, sny ale i starosti a přání.. Šárka je člověk, který s námi prošel dlouhou životní cestu a vždy stál při nás a opravdu nám pomohl. Ten pocit, když máte někoho, kdo se stará o to, abyste byli šťastní a nežili jste v neustálém strachu a nejistotě je k nezaplacení. Děkujeme celému týmu!!

Manželé Zemanovi