O nás

FAVOUR FINANCE

Favour Finance je finančně-poradenská společnost, která je tvořena týmem
profesionálů a odborníků s dlouholetými zkušenostmi ve finanční oblasti.

Od jejího založení stojí ve vedení společnosti majitelka Šárka
Mejstříková, která má za sebou více než patnáctileté úspěšné
působení ve světě financí a poradenství.

Společně ve světě financí znamená, že o Vaše finance budeme pečovat společně s Vámi a zároveň Vám rádi poradíme i s ostatními službami.

Naším cílem je otevřít potenciál každého svého ředitele, manažera, poradce a klienta. Každého kdo si alespoň trošku “uvědomuje” svůj život, své cíle, svůj směr. Rádi jsme průvodci ve světě peněz. Učíme své klienty základním dovednostem s penězi, jak se dají řidit, jak je správně spravovat a jak je rozmnožovat tak, aby neupadli do dluhů.
Kdo neumí spořit, nebude umět ani splácet.
Kdo neumí dát bokem 100 Kč, nebude umět vrátit 120 Kč.
Jak toho dosahujeme? SPOLEČNĚ!  Krok po kroku zavádíme naše rady do každodenního života našich klientů. Ale pamatujte! Samotná teorie ještě nikoho bohatým a zajištěným neudělala!.

„Motivem založit společnost Favour Finance je ukázat klientům i poradcům cestu ke svobodě a vnitřnímu bohatství. Odbourat negativní pocity a postoje vůči finančnímu světu a naučit klienta mít své finance rád. Favour Finance je založená na upřímném vztahu mezi klientem a poradcem. Férové jednání, otevřenost a čestnost jsou hlavní priority.“

NAŠE POSLÁNÍ

Naším posláním je předat klientům základy finanční gramotnosti, naučit je pečovat o své finance a díky tomu pomáháme dělat jejich život bohatší. Přebíráme osobní odpovědnost za námi navržené řešení pro klienta a umíme poradit ve všech životních situacích.

NÁŠ CÍL

Mluvíme s klienty o jejich přáních, cílech a poznáváme je nejen z finančního hlediska. Chceme naše klienty naučit starat se o jejich peníze a vytvořit si k nim pozitivní vztah. Výsledkem je kvalitnější, bohatší a spokojenější život beze strachu z tíživé finanční situace a nenadálých životních situací.

NAŠE HODNOTY

Kvalita

Kvalitní finanční poradenství je základním pilířem a hodnotou naší společnosti.

Péče

Pečujeme o finance klienta, poskytujeme perfektní následný servis a zároveň klienta učíme se svými financemi hospodařit, pracovat a žít. Naši poradci Vám rádi poradí při řešení pojistných událostí a s jejich vyřízením.

Dlouhodobost

Klademe důraz na dlouhodobý, upřímný a vzájemně prospěšný vztah mezi klientem a poradcem.

Vzdělání

Vzděláváme klienty v oblasti financí a našim poradcům poskytujeme komplexní vzdělávání a proškolení z oblasti celého finančního trhu.