O nás

FAVOUR FINANCE

Favour Finance je finančně-poradenská společnost, která je tvořena týmem
profesionálů a odborníků s dlouholetými zkušenostmi ve finanční oblasti.

Od jejího založení stojí ve vedení společnosti majitelka Šárka
Hrušková Mejstříková, která má za sebou více než třináctileté úspěšné
působení ve světě financí a poradenství.

Společně ve světě financí znamená, že o Vaše finance budeme pečovat
společně s Vámi a zároveň Vám rádi poradíme i s ostatními službami.

„Motivem založit společnost Favour Finance je ukázat klientům i poradcům cestu ke svobodě a vnitřnímu bohatství. Odbourat negativní pocity a postoje vůči finančnímu světu a naučit klienta mít své finance rád. Favour Finance je založená na upřímném vztahu mezi klientem a poradcem. Férové jednání, otevřenost a čestnost jsou hlavní priority.“

Šárka Hrušková Mejstříková
výkonná ředitelka a majitelka Favour Finance s.r.o.

 

NAŠE POSLÁNÍ

Naším posláním je předat klientům základy finanční gramotnosti, naučit je pečovat o své finance a díky tomu pomáháme dělat jejich život bohatší. Přebíráme osobní odpovědnost za námi navržené řešení pro klienta a umíme poradit ve všech životních situacích.

NÁŠ CÍL

Mluvíme s klienty o jejich přáních, cílech a poznáváme je nejen z finančního hlediska. Chceme naše klienty naučit starat se o jejich peníze a vytvořit si k nim pozitivní vztah. Výsledkem je kvalitnější, bohatší a spokojenější život beze strachu z tíživé finanční situace a nenadálých životních situací.

 

 

NAŠE HODNOTY

Kvalita

Kvalitní finanční poradenství je základním pilířem a hodnotou naší společnosti.

Péče

Pečujeme o finance klienta, poskytujeme perfektní následný servis a zároveň klienta učíme se svými financemi hospodařit, pracovat a žít. Naši poradci Vám rádi poradí při řešení pojistných událostí a s jejich vyřízením.

Dlouhodobost

Klademe důraz na dlouhodobý, upřímný a vzájemně prospěšný vztah mezi klientem a poradcem.

Vzdělání

Vzděláváme klienty v oblasti financí a našim poradcům poskytujeme komplexní vzdělávání a proškolení z oblasti celého finančního trhu.